![Ποιος έχει ευθύνη για την αντικατάσταση αυτού του κουτιού; Ένας τύπος, του ΟΤΕ ήρθε και έσπρωξε μέσα τα καλώδια χωρίς να διορθώσει τίποτα. Η Βονταφον μου λέει ότι εγώ έχω την ευθύνη Ποιος έχει ευθύνη για την αντικατάσταση αυτού του κουτιού; Ένας τύπος, του ΟΤΕ ήρθε και έσπρωξε μέσα τα καλώδια χωρίς να διορθώσει τίποτα. Η Βονταφον μου λέει ότι εγώ έχω την ευθύνη](https://preview.redd.it/oexu6h7hbng81.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=fe258a910b2d63e8e171ff16d712b7006bdae23f)
Ποιος έχει ευθύνη για την αντικατάσταση αυτού του κουτιού; Ένας τύπος, του ΟΤΕ ήρθε και έσπρωξε μέσα τα καλώδια χωρίς να διορθώσει τίποτα. Η Βονταφον μου λέει ότι εγώ έχω την ευθύνη
![Ελένη Κλίκη: Μια... ακτιβίστρια με πινέλα και χρώματα «ξαναχτυπά» στον Αμυγδαλεώνα [φωτογραφίες] - KAVALA POST Ελένη Κλίκη: Μια... ακτιβίστρια με πινέλα και χρώματα «ξαναχτυπά» στον Αμυγδαλεώνα [φωτογραφίες] - KAVALA POST](https://www.kavalapost.gr/wp-content/uploads/2023/04/eleni-kliki-koutia-ote-amygdaleonas-zografiki-2.jpg)
Ελένη Κλίκη: Μια... ακτιβίστρια με πινέλα και χρώματα «ξαναχτυπά» στον Αμυγδαλεώνα [φωτογραφίες] - KAVALA POST
![Μεταφορά γραμμής οτε από το ισόγειο στον πρώτο όροφο - Προγράμματα Fiber, VDSL, ADSL, και κινητής τηλεφωνίας - Insomnia.gr Μεταφορά γραμμής οτε από το ισόγειο στον πρώτο όροφο - Προγράμματα Fiber, VDSL, ADSL, και κινητής τηλεφωνίας - Insomnia.gr](https://www.insomnia.gr/images/adslguide/box.jpg)